ДОСТАВКА

Завдяки доставки через “Нову Пошту” Ви маєте змогу отримати Ваше замовлення у найвіддаленішому куточку України. В середньому доставка займає 1-3 дні. Під час замовлення товару наші менеджери обговорять з Вами дату доставки до відправлення товару. Середня вартість доставки товарів з послугою наложного платежу через “Нову Пошту” до пункту самовивозу складає 50 грн.

 більше 14 тисяч поштових відділень по всій території України, бильше 10 тисчяч з яких знаходяться у сільський місцевості.

В Києві Ви маєте можливість особисто забрати замовлення в нашому магазині, який знаходиться за адресою: вул. Дніпровська набережна, 26-Д (м.Осокорки).

ОПЛАТА

Готівкою при отриманні товару у нашому магазині;

Безготівковий розрахунок на р/р. Оформити платіжку можна у відділенні будь-якого банку.

В будь-якому терминалі самообслуговування ПАТ КБ “Приватбанк”. Щодо деталей переказу зв’яжіться з нашими менеджерами.

ПРО СИСТЕМИ ОХОРОНИ

  • Максимальна кількість повіщувачів, які плануєте підключити до системи;
  • Кількість програмуємих номерів телефонів для оповіщення;
  • Наявність дротових та бездротових зон для підключення сповіщувачів;
  • Можливість роботи за низьких температур
  • За допомогою радіобрелоків;
  • За допомогою СМС сповіщення або телефонного дзвінка;
  • За допомогою клавіатури охоронної сигналізації;
  • За допомогою магнітного ключа ТМ або картки Proximity.
  • Всі охоронні сигналізації, які використовують бездротові сповіщувачі, мають однаковий тип з робочою частотою 433 МГц.
  • Більшість моделей охоронних сигналізацій  має автономне джерело живлення, зазвичай його потужності вистачає на 10-12 годин (в залежності від моделі) у разі зникнення сьруму у мережі.
  • Для роботи з охоронними системами підходить будь-який оператор. Якщо існують виключення, про це написано в інструкціїї до тієї моделі.
  • Центральний блок охоронної сигналізації має бути розташований у такому місці, яке буде зручно для користувача та недоступному для зловмисника. В такому місці має бути достатній рівень сигналу GSM (зазвичай це верхні поверхи будівель, поруч з вікнами або дверями). Місце гарного рівня сигналу можна знайти за допомогою Вашого мобільного телефону, який підключений до того ж самого оператора.

Заглушити сигнал GSM можливо, алей цей спосіб не має великої популярності для обходу роботи GSM сигналізації, тому ща вартість таких “глушилок” співпадає по вартості з вартістю самої охоронної сигналізації, до того ж потрібно бути впевненим на 100%, що на цьому об’єкті встановлена сама потрібна охоронна сигналізація, щоб наявність такої “глушилки” мала сенс.

Однак навіть у разі зникнення GSMсигналу система перейде у режим тривоги і спрацює оповіщувач (сирена), яка подасть гучний звуковий сигнал і може налякати зловмисника.

Дроводні сповіщувачі більш надійні, але для їх встановлення потрібно прокладати дроти. Бездротові сповіщувачі легко встановлювати та знімати не порушуючи інтер’єру. Але для своєї роботи бездротові сповіщувачі потребують паріодичну заміну елементів живлення. В каталозі нашого інтернет магазину ми пропонуємо і такі системи охорони, до яких можливе підключення і дротових і бездротових оповищувачів одночасно.

На сьогоднішній день АНАЛОГОВІ та ЦИФРОВІ камери відеоспостереження мають подібні параметри щодо якості зображення та звуку. Зазвичай роздільна здатність аналогових камер починається з 380 ТВ ліній, що відповідає родільної здатності 628х582 для цифрових систем спостереження. Однак більш стійкий сигнал на дальних дистанціях пропоують саме аналогові камери відеоспостереження, тому що вони мають більш потужні передавачі (до 200 МВт в стандартній комплектації).

В даному випадку має сенс застосовувати ІР-камери, тобто камери, які здійснюють передачу відеосигналу через інтернет. Для застосування такої камери комп’ютер не потрібен, достатньо підключити пристрій до інтернету через провід або по Wi-Fi каналу. Щоб отримувати зображення з такої камери потрібно ввести її ІР адресу в адресній строці інтернет браузера. Сучасні мережеві камери мають широкий спектр додаткових функцій (в залежності від моделі): можливість керування (обертання камери), цифрове збільшення, сповіщувач руху, запис зображення тощо.

Якщо Вам необхідна система відеоспостереження з виводом зображення на комп’ютер чи ноутбук, існують декілька варіантів рішення цієї задачі:

  1. Готові цифрові комплекти – складаються з однієї або декількох камер (максимально – 4) та ресівера, який підключається до комп’ютера. Сигнал з камер надходить на ресівер, який, в свою чергу, через спеціальну програму транслює зображення на монітор. За необхідністю можливо вести запис. Недоліком таких систем є неможливість підключення більше 4-х камер.
  2. Монтування в системний блок плати відеореєстрації. Така плата перетворює аналоговий сигнал в цифровий, тобто до неї можна підключити звичайні дротові та бездротові камери відеоспостереження. Плати відеореєстрації можуть мати від одного до 16 каналів, що значно розширює можливості їх застосування (наприклад на великих об’єктах, які потребують встановлення великої кількості камер). Недоліком такої системи є те, що його неможливо підключити до ноутбука.
  3. Підключення зовнішнього пристрою оцифровування – принцип дії подібний до роботи плати відеореєстрації, однак не потрібно встановлювати пристрій всередину системного блоку. Такі пристрої підключаються до комп’ютера або ноутбука через USB порт.

Окрім комп’ютерів записувати зображення з камер відеоспостереження можна на стаціонарні реєстратори. ВІДЕОРЕЄСТРАТОР – це прилад, здатний записувати інформацію з камер відеоспостереження на свою внутрішню пам’ять та зберігати її. За необхідністю запис з такого приладу можна вивести на будь який пристрій (телевізор, монітор або комп’ютер). Кількість камер, яки можна підключити до реєстратора, залежить від конкретної моделі записуючого пристрою (найьбільш популярні моделі чотирьох або шістнадцяти канальні). Також від моделі залежить і об’єм пам’яті для фіксації зображення (від декількох сотень гігабайт до декількох терабайтів). Більшість сучасних відеореєстраторів можна підключити до інтернету і керувати ними з будь якої точки світу